Odalarımız

Otelimizde farklı ihtiyaçlara uygun olarak bir veya iki kişilik odalar ile çoklu odalar bulunmaktadır. Konaklama tercihlerinize göre istediğiniz büyüklükte ve konfor seviyesinde bir oda seçebilirsiniz. Odalarımız rahat bir yatak, çalışma masası ve özel banyo gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılamak için gerekli donanımları sunmaktadır.

ÇİFT KİŞİLİK ODALARIMIZÇift kişilik bir otel odası konaklama ve dinlenme için mükemmel bir seçenektir. Bu odada, rahat bir yatak, (iki kişilik ayrı yatak), temiz banyo ve rahatlatıcı bir atmosfer bulunmaktadır. İki kişilik bir konaklama için ideal olan bu oda, konforlu bir uyku ve dinlendirici bir deneyim sunar. Odanın dekorasyonu modern ve şık olup, misafirlerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Burada günün yorgunluğunu atabilir, sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilir ve unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. Çift kişilik otel odası, konforunuz ve rahatınız için gereken her şeye sahiptir.

TEK KİŞİLİK ODALARIMIZ

Otelde bulunan tek kişilik odalar, yalnız seyahat eden misafirler için ideal bir seçenektir. Bu odalar, rahat ve konforlu bir konaklama sağlamak amacıyla özenle tasarlanmıştır. Odada genellikle tek kişilik yatak, çalışma masası, televizyon ve mini buzdolabı gibi temel ihtiyaçları karşılayacak eşyalar bulunur. Ayrıca, misafirlerin rahat bir şekilde dinlenebilmesi için güzel bir dekorasyon tercih edilir. Odanın içerisinde yer alan banyo ise gereksinimleri karşılamak amacıyla donatılmıştır. Tek kişilik odalarda gizlilik ve huzur ön planda tutulurken, aynı zamanda oteldeki diğer olanaklardan da faydalanma imkanı bulunur. Bu odalar, konforlu bir konaklama deneyimi için ideal bir seçenektir.

Bu yerel hotel odası üç kişilik olarak tasarlanmıştır ve konforlu bir konaklama sağlamak amacıyla masa, banyo, telefon, klima gibi birçok olanak sunmaktadır. Odada ihtiyaç duyabileceğiniz hemen hemen her şey bulunmaktadır. Rahat bir çalışma veya dinlenme alanı için masa sunulurken, banyo da kişisel hijyen ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için donatılmıştır. Telefon hizmeti, iletişim kurmanızı kolaylaştırırken, klima da odanın sıcaklık ayarını yapmanızı sağlar. Bu yerel hotel odası, konuklarının konforunu ve ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak amacıyla düşünülmüştür.

ÜÇ KİŞİLİK ODALARIMIZ

Bizim ile iletişime geçin